آکادمی تخصصی معماری از سال 1384 با هدف توسعه و اعتلای هنر معماری و ارتقاء جایگاه آن در صنعت ساختمان از طریق فعالیت های آموزشی و پژوهشی تاسیس گردید. این مرکز بزرگ ترین مجموعه آموزشی معماری (غیر  دولتی) در کشور است که در تمامی استان ها دارای نمایندگی فعال می باشد.

  بر اساس تفاهم نامه همکاری آکادمی تخصصی معماری و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و در راستای ارائه تسهیلات به جامعه معماری کشور، مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی می توانند از خدمات آکادمی تخصصی معماری با شرایط و تخفیف های ویژه استفاده نمایند. مجموعه این خدمات در قسمت های مختلف سایت آکادمی تخصصی معماری به نشانی www.memarico.com  معرفی شده اند. عنوان های اصلی خدمات ارائه شده عبارت هستند از:

-  دوره های حضوری آمادگی آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی معماری (صلاحیت های طراحی ، نظارت ، اجرا)

-  دوره های حضوری آموزش نرم افزارهای معماری

-  دوره های حضوری آمادگی آزمون کارشناسی ارشد معماری

-  دوره های حضوری آمادگی آزمون دکتری معماری

-  دوره های حضوری تخصصی دپارتمان معماری

-  دوره های حضوری تخصصی دپارتمان معماری داخلی

-  و سایر دوره ها..

نحوه استفاده از تخفیف های ویژه اعضاء نظام مهندسی

  • تمامی اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران (و خانواده درجه یک ایشان)، با استفاده از این طرح می توانند برای ثبت نام دوره های حضوری آموزش نرم افزارهای معماری از تخفیف 40 درصدی و برای سایر دوره ها از تخفیف 35% استفاده نمایند.
  • استفاده از تخفیف های ذکر شده در این طرح منوط به ارائه اصل کارت عضویت و یا اصل پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشد.
  • لازم به ذکر است امکان استفاده از تخفیف های دیگر اعلام شده به صورت همزمان با این طرح و تجمیع دو یا چند طرح تخفیفی برای ثبت نام یک دوره آموزشی وجود ندارد. و صرفا استفاده از یک طرح تخفیفی برای هر دوره آموزشی امکان پذیر است.
  • شهریه ثبت نام در دوره های متفاوت آکادمی تخصصی معماری می تواند به صورت اقساط و یا با ارائه چک انجام شود.
  • برای استفاده از تخفیف های اعضای نظام مهندسی، همراه داشتن اصل کارت عضویت نظام مهندسی و یا پروانه اشتغال به کار مهندسی الزامی است.
  • برای کسب آخرین اطلاعات در خصوص خدمات این مرکز و اطلاع از به روز ترین دوره های آکادمی تخصصی معماری از طریق شبکه های اجتماعی(اعلام شده در قسمت شبکه های اجتماعی سایت) ما را دنبال نمایید.
  • در صورت وجود هرگونه پیشنهاد و انتقاد،آن را در پیام رسان تلگرام با خانم بهرامی 09306357927 در میان بگذارید.
  • در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با شماره های آکادمی تخصصی معماری هر روز بین ساعت 9 تا 19 تماس حاصل فرمایید:

33 20 20 88 021              40 56 94 88 021