در دومین همایش بزرگ ظرفیتهای اصناف، دکتر سعید سعیدی پور بنیان گذار و ریاست مجموعه آموزشی"آکادمی تخصصی معماری" به عنوان کارآفرین برتر حوزه آموزش معرفی و تقدیر شد. 
 دومین همایش بزرگ ظرفیت های اصناف استان تهران  27 آذرماه 1398 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما به همت اتاق اصناف زیر نظر "وزارت صنعت،معدن و تجارت" در راستای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و توسعه اقتصادی بین تشکل ها با محوریت ظرفیت های اصناف در تولید،خدمات،صادرات و ارائه کالا برگزار شد.
 در این همایش که با حضور  ابراهیم درستی نماینده وزیر صنعت،معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران، قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران، روسای اتحادیه های مختلف از جمله اتحادیه انبوه سازان مسکن ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی وکارشناسان داخلی و خارجی برگزار شد علاوه بر بررسی الگوهای موفق کشورهای دیگر در تولید،خدمات و تجارت به بررسی شرایط امروز اصناف کشور پرداخته شد و از برگزیدگان اصناف در تولید و خدمات در کشور تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است مجموعه آکادمی تخصصی معماری با دارا بودن 40 نمایندگی فعال در سراسر کشور، 260 نفر مدرس تخصصی ، 70 نفر مشاور آموزشی و ایجاد بیش از 340 فرصت شغلی بزرگترین مجموعه غیردولتی آموزشی معماری در کشور می باشد.