پذیرفتگان آزمون نظارت و اجرا سال 1397

پذیرفتگان آزمون نظارت و اجرا سال1395


آمار پذیرفته شدگان دپارتمان نظام مهندسی اکادمی تخصصی معماری

از ۲۹ نفر از متقاضیان دوره پیش که در دو کد مختلف طراحی معماری در کلاس های آکادمی تخصصی معماری شرکت کرده بودند ۱۷ نفر از انها با نمرات بسیار عالی و متفاوت قبول شده اند. این یعنی ۶۰ درصد کسانی که در کلاسها شرکت کردند.


البته  یکی از بالاترین نمرات کشوری در ازمون طراحی هم از دانشجویان آکادمی تخصصی معماری بودند . خانم مهندس سهیلا خیری با نمره ۳۷ در ازمون طراحی پذیرفته شدند. به علاوه ایشون در دوره نظارت و اجرا موسسه آکادمی تخصصی معماری شرکت کردند و در این آزمون نیز موفق شدند

در دوره نظارت و اجرا نیز از ۱۵ دانشجو ۶ نفر توانستند مدرک پایه سه نظارت و اجرا را اخذ نمایند.این یعنی حدود ۴۰ درصداز شرکت کنندگان
این امار قبولی های فوق العاده باعث شد تا ظرفیت های هر سه کد طراحی ( هر کد ۱۸ نفر ) و یک کد ۴۰ نفره نظارت و اجرا در اکادمی تخصصی معماری تشکیل بشه و در حدود یک هفته به حد نصاب نهایی همه ی دوره ها برسیم . و شرمنده ی دیگر عزیزان شدیم که دیگه جایی برای حضور انها نداشتیم .

قصد این رو داریم که به یاری خدا در دوره های بعدی تعداد کد های کلاسی نظارت و اجرا و طراحی رو به تعداد بیشتری ارتقاء دهیم تا شرمنده دیگر عزیزان نباشیم .


ممنون بابت حسن انتخاب تون امیدوارم باز هم بتوانیم در خدمتون باشیم .